To nye kolleksjoner arbeidsundertøy
To nye kolleksjoner arbeidsundertøy fra Snickers Workwear er fremstilt i et nytt materiale som gjør at brukeren holder seg tørr gjennom hele dagen, skal vi tro produsenten.
(Ill.foto: Snickers Workwear)
Plaggene er designet sømløse, og stoffet sitter tett på kroppen. Stretchmaterialet er laget av 56 prosent polyamid, 40 prosent polypropylen, og 4 prosent elastan. Polypropylen er pustende og fukttransporterende. Materialet finnes i svart med grå detaljer som markerer funksjonene og kroppens linjer. Størrelser er tilgjengelig fra XS til XXXL, og kan vaskes på 40 ̊ C.
Det første laget
Den andre undertøyskolleksjonen kalt Førstelaget består av fire plagg, T-skjorten, underbuksen, langermet T-skjorte og lange underbukser. Førstelaget er laget i et tynt stretchmateriale, og alle plaggene sitter inntil kroppen uten å stramme, ifølge produsenten. Både T-skjorten og den langermede T-skjorten er forlenget bak for ikke å få uønsket åpning mellom skjorten og buksen, og for å unngå uønsket trekk og nedkjøling av nyrene.
Materialet er laget av 88 prosent polyester med bambuskull, som er luktfribehandlet, og 12 prosent lycra. Plaggene er tilgjengelig i svart og kan vaskes på 60 ̊ C.
Størrelser: XS-XXXL.
For ytterligere informasjon om det nye arbeidsundertøyet, besøk hjemmesiden www.hultaforsgroup.com.
Hold deg oppdatert med vårt gratis nyhetsbrev som sendes ut en gang i uken! Abonnér på HMS-magasinet, og få seks utgaver i året!
Nøkkelord:
Produktnyheter





Tips en venn